ZEBOOL
ביטוח נסיעות שמתאים לך בול!


משווים, מבינים, רוכשים
וחוסכים מאות דולרים...
הרחבת ספורט אתגרי לטיול תרמילאים
כל מה שרציתם לדעת
הרחבת ספורט אתגרי לטיול תרמילאים – הרחבה לא זולה, לעשות או לא לעשות?
November 1, 2019

הרחבת ספורט אתגרי בביטוח נסיעות לחו"ל לטיול תרמילאים

יוצאים לטיול ארוך, לא יודעים בדיוק מה מתכננים ומתי.
צריך לעשות הרחבת ספורט אתגרי מראש? אפשרי להוסיף באמצע הטיול?
אפשרי לעשות הרחבת ספורט אתגרי רק לתקופה מסויימת או חייבים לכל הטיול? ומה עם עשיתי ועכשיו התוכנית משתנה?

הרחבת ספורט אתגרי כן או לא ומתי? זאת היא שאלה חשובה מאוד מכיוון שיש לה השפעה מאוד גדולה על המחיר של הביטוח
התנאים שונים מאוד בין החברות השונות ולכן בבחירת הביטוח לטיול חשוב מאוד להתייחס לשאלה של ספורט אתגרי – כן או לא ואיך?
תקראו את הכתבה עד הסוף ותקבלו את כל התשובות מסוכן הביטוח של ZEBOOL

למשל הנה הסיפור של אוהד...

אוהד יצא לטיול ארוך בניזילנד ואוסטרליה...לא הייתה לו ממש תוכנית ברורה... ניו-זילנד עומדת בשורה הראשונה מבין היעדים הנחשקים בעולם מטיבי הלכת. מגוון הנופים הפראיים, שם בפינה הקטנטנה והנידחת על המפה, הם שהופכים את צמד האיים לאטרקטיביים כל כך עבור המטיילים המתארים את המדינה כאחת היפות בעולם. הכל פתוח!
באי הצפוני של ניו-זילנד זורם נהר וואנגנוי, השלישי באורכו במדינה ובעל חשיבות מסורתית עבור שבטי המאורים המקומיים. אבל הוואנגנוי מזמן למטייל יותר מאתנחתא על שפת הנהר: מטיילים רבים בוחרים לשכור קאנו או קיאק ולשוט עשרות קילומטרים לאורך המסלול המוכר בשם Whanganui Journey. במשך שלושה עד חמישה ימים אותם הרפתקנים נחשפים לנהר אפוף צמחייה פראית, אין סוף מפלים הזורמים אל הנהר מכל עבר, אתרי קמפינג קסומים על הגדה ומסלולי הליכה לאורך הנהר.
אוהד לא תכנן...אבל ברור שעל אטרקציה שכזאת לא כדאי לוותר.
מסע השיט לאורך הוואנגנוי מוכר למטיילים כאחת החוויות המרתקות באי הצפוני. אך חוויה מבודדת שכזו טומנת בחובה גם מכשול בטיחותי: מזג אוויר קיצוני או זרמים חזקים יכולים להוביל לפציעה ולעיתים לפגיעה בכלי השיט המחייבת סיוע.

מנוע ההשוואה זהבול מאפשר לכם להשוות בין הפוליסות המוצעות על ידי חברות הביטוח המובילות בארץ ולבחור בפוליסה בעלת הכיסויים הרלוונטיים המתאימה לכם – בול.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא הרחבת ספורט אתגרי.
ומה אומרים המומחים של ZEBOOL

שאלה: איזו פעילות נחשבת ספורט אתגרי?

לכל חברה יש את ההגדרות שלה. כל חברה מחוייבת לפרסם בפוליסת הביטוח את רשימת הפעילויות הנחשבות כספורט אתגרי. חלק מהחברות מפרטות יותר וחלק פחות.
באופן כללי כל מה שלא רשום ברשימה של הפעילויות המוגדרות ספורט אתגרי בחברת הביטוח לא נחשב כספורט אתגרי – אבל כמובן אם מתכננים פעילות חריגה במיוחד שווה לשאול ספציפית (לא על הכל חברות הביטוח חשבו, וכדי להמנע מבעיות כדאי לשאול...למשל אולי רכיבה על צבי ענק בגאלפגוס לא בטוח שיהיה ברשימת הספורט אתגרי...)

ב ZEBOOL עברנו על כל הרשימות ועשינו רשימה מסכמת של כל החברות - כשתבחרו בפעילות הרצויה תוכלו לראות האם מוגדרת ספורט אתגרי או לא.

פעילויות נפוצות לדוגמא:
1. האם טרקים ברגל נחשב ספורט אתגרי? כל עוד לא מדובר בטיפוס הרים, טיפוס מצוקים או פעילות המחייבת ציוד מיוחד: בפספורטכארד ובשירביט טרק נחשב ספורט אתגרי, בשאר החברות טרק אינו ספורט אתגרי.
2. האם נסיעה בג'יפים נחשב ספורט אתגרי? בכל החברות כל נסיעה שאינה בדרך סלולה המיועדת לתחבורה נחשבת לנסיעת שטח ומחייבת הרחבת ספורט אתגרי. נסיעה בדרך סלולה – גם אם זה בגי'פ, לא דורש הרחבה.
3. האם רכיבה על סוסים נחשבת ספורט אתגרי? בחלק מהחברות רכיבה על סוסים נחשבת ספורט אתגרי. אבל יש חברות בהם רכיבה על סוסים אינה ספורט אתגרי כל עוד זה לא תחרויות וכד.


שאלה: האם ניתן לעשות ביטוח לספורט אתגרי רק לחלק מהתקופה?

בפספורטכארד, מנורה ושירביט לא ניתן לרכוש לפי ימים אלא חייבים לרכוש לכל תקופת הביטוח.
בשאר החברות ניתן לרכוש לפי ימים במהלך הטיול.

אם אני לא יודע מתי אעשה ואיזו פעילות – האם ניתן להוסיף או לשנות במהלך הטיול?

פניקס, מגדל, כלל והראל – ניתן להוסיף הרחבה במהלך הטיול או לשנות תאריכים להרחבה קיימת כל עוד עושים זאת 24 שעות לפני לפחות ודרך סוכן הביטוח שלנו. במגדל ניתן לעשות זאת רק פעם אחת במהלך תקופת הביטוח.

פספורטכארד ושירביט – לאחר היציאה מהארץ לא ניתן בשום דרך לשנות את הפוליסה ולהוסיף או להוריד הרחבת ספורט אתגרי – היינו חייבים מראש להחליט ולעשות או לא וזה ללא חרטות...

מנורה – לא ניתן לעשות לימים בודדים ONLINE אלא נדרשת התערבות סוכן הביטוח שלנו. במהלך הטויול ניתן להוסיף הרחבת ספורט אתגרי אבל נדרש לעשות זאת דרך סוכן הביטוח שלנו בכתב.

ב ZEBOOL אנחנו מאפשרים לסמן תאריכים לפעילות ובתצוגת ההשוואה תוכלו לראות איזה מהחברות מאפשרות להרחיב לפי תאריכים ואיזה מחברות לא מאפשרות ומחייבות לרכוש לכל התקופה. כמובן שהמחשבון כבר לוקח את הנתונים בחשבון המחיר המוצג.


077-2201130
שם משפחה
שם פרטי
טלפון
דואר אלקטרוני
איך אפשר לעזור?
שלחו הודעה
תודה רבה!
ההודעה נשלחה בהצלחה. אחד מנציגי עולם קטן יחזור אליכם בהקדם.
מעבד נתונים
אנא המתינו בזמן שאנחנו מעבדים נתונים