בית חבד בקטמנדו ועולם קטן משתפים פעולה
בפרוייקט לזכר נדב שוהם ז"ל
מספקים מכשירים למטיילים ישראלים בנפאל.
עם איסוף והחזרה בקטמנדו
הזמנת מכשיר לוויני נפאל
חלוקת מכשירים והדרכה מדי ערב בשעה 20 בבית חבד למעט ערבי שבת וחג
יש ליצור קשר עם בית חבד לתיאום איסוף
תיאום איסוף בקבוצת הווטסאפ
1
2
3
4
5
שלב 1
בחירת מכשיר ותאריכים
שלב 2
שירותים נלווים
שלב 3
איסוף והחזרה
שלב 4
פרטי השוכרים
שלב 5
תשלום
בחירת תאריכי ההשכרה
החל מ
שימו לב, תאריך ההתחלה הינו התאריך בו תאספו את המכשיר/המכשיר יגיע אליכם. מומלץ לקחת לפחות יום אקסטרה.
עד
תאריך הסיום הינו התאריך בו תחזירו את המכשיר/המכשיריגיע אלינו בדואר.
מספר מכשירים
קופון הנחה
כל המכשירים
המכשיר בקצרה
בחר
המכשיר בקצרה
אינריץ אקספלורר - מסנג'ר להודעות ולחצן מצוקה כולל ניווט ומפות.

מומלץ למי שמטייל ברגל ורוצה נוחות שימוש וסוללה חזקה במחיר של 100 גרם יותר מהאינריץ מיני.

המכשיר אמין וחזק עם יכולות ניווט מתקדמות הכוללות מפות טופוגרפיות ומד גובה ברומטרי.

מכשיר אחד שעושה הכל בתפעול פשוט וקל מהמכשיר עצמו ללא צורך בסמרטפון.
סוללה חזקה במיוחד.
אינריץ אקספלורר נפאל
השכרת מכשיר לוויני עם מסך גדול ונוח לשימוש - כולל מפות טופוגרפיות צבעוניות

דגם אקספלורר/אקספלורר פלוס/אסאי - יסופקו כתלות בזמינות בבית חב"ד ביום ההשכרה
לשלב הבא
לשלב הקודם
לשלב הבא
איסוף/קבלת המכשיר
בחרו ממפה
האם לשלוח את המכשיר לכתובת אחרת מהשוכר?
באופן אוטומטי המכשיר יישלח לכתובת השוכר. במידה ואתם מעוניינים למשלוח לכתובת אחרת אנא ציינו פה כולל שם וטלפון של מקבל המשלוח
החזרת המכשיר
בחרו ממפה
הערות להחזרת המכשיר
הערות להחזרת המכשיר
לשלב הקודם
לשלב הבא
פרטי הפעילות
השוכרים
אדם פרטי
חברה/ארגון
שם פעילות/רפרנס לחשבונית
היכן הפעילות? *
פרטי הארגון/חברה
פרטי החברה או הארגון - מלאו מספר ח.פ לחיפוש חברה. במידה ולא מצאתם את החברה - צרו קשר ונוסיף למאגר המידע.
מספר ארגון(ח.פ/ע.מ/ת.ז וכד) *
פרטי המטייל/משתמש במכשיר
קוד מדינה
מספר טלפון ( ללא קוד מדינה )*
כתובת דואר אלקטרוני *EDITCANCEL
SAVE
שם פרטי *
שם משפחה *
תעודת זהות *EDITCANCEL
SAVE
כתובת *
יישוב *
מיקוד
פרטי ביטוח לטיולים בחו"ל
שם בעל הפוליסה
חברת ביטוח
תעודת זהות
פרטים לחירום
טלפון סלולרי *
שם והקשר *
להוספת עוד איש קשר לחירום
הערות השוכרים
הערות מרכז ההזמנות
דגשים חשובים
מתוכנן מעבר בהודו (שהיה או מעבר) - בהודו יש איסור על הכנסת מכשירים לווינים. התקשרו ונרחיב
השוכר משלם על ההזמנה
השוכר משלם על ההזמנה
השוכר אינו מי שמשלם על ההזמנה
יש להזין טלפון לחיפוש משתמש במאגר המידע. במידה ולא נמצא משתמש תוכלו ליצור משתמש חדש
קוד מדינה
מספר טלפון ( ללא קוד מדינה )*
 
חפש משתמש


בשפה פשוטה

 • חברת שירותי מיקום לוויני מתקדמים בע"מ (להלן עולם קטן) רוכשת מכשירי תקשורת לווינית שונים הפועלים בשיטות שונות וברשתות תקשורת לווינית מסחריות שונות. אנחנו עושים את זה כדי שנוכל לספק מגוון מכשירים ברשתות מגוונות כדי לתת מענה מדויק ונכון לצרכים השונים של לקוחותינו.
 • אנחנו מחזיקים מוקד תמיכה, שירות וטיפול במקרי חירום 24 שעות ביממה על מנת לספק שירות סביב השעון ללקוחותינו.
 • אנחנו מפתחים בעצמנו תכנות ייחודיות כמו אפליקצייה אינטרנטית לנשארים בבית, אפליקציית ניהול נתונים מתקדמת לנוסעים, אפליקציית מובייל ומגוון פתרונות נוספים על מנת שנוכל לתת את השירות הטוב ביותר ועל מנת שלקוחותינו יכולו ליהנות מפתרונות מדויקים וייחודיים. על מנת לספק את השירותים המתקדמים הללו אנחנו נעזרים בתכנות שלנו, בתכנות צד שלישי ובשירותי צד שלישי רבים ומגוונים.
 • תנאי ההשכרה מטה מבהירים באופן מפורט את התלות שלנו בתנאי סביבה ושירותי צד שלישי ומבהירים שהיות ואנחנו משתמשים בציוד טכנולוגי ושירותים מתקדמים ומורכבים בהחלט יכולות להיות תקלות שאינן בשליטתנו ונובעות מכשלים טכניים בחומרה, בתוכנה ובשירותים נלווים.

תנאי העסקה בפירוט

כללי

 • חברת שירותי מיקום לוויני מתקדמים בע"מ (להלן עולם קטן) משכירה ציוד תקשורת לוויני וכמו כן מפתחת ומפעילה אפליקציה אינטרנטית, אפליקציית מובייל ואתר אינטרנט לשימוש לקוחותיה.
 • מדיניות המידע של חברת עולם קטן מפורסמת באתר האינטרנט שלנו בכתובת https://www.small-world.co.il/pdf/privacy_policy_small_world.pdf


מכשירי תקשורת לווינית

 • התנאים שלהלן נועדו להבהיר את תלותה של עולם קטן בשירותים הניתנים על ידי יצרני מכשירי התקשורת הלווינית השונים (לדוגמא גארמין, אירידיום, אינמרסט, גלובלסטאר וכד).
 • חברת עולם קטן אינה יצרנית המכשירים אותם היא משכירה והיא רוכשת את המכשירים מחברות בינלאומיות שונות. חברת עולם קטן רוכשת מהיצרנים השונים את המכשירים, האביזרים הנלווים, שירות התמיכה, האפליקציות הנלוות וכל הקשור בתפעולו התקין של המכשיר. חברת עולם קטן אינה אחראית לבעיות היכולות לנבוע מתקלות גנריות במכשיר, תקלות תוכנה בצד היצרן ובעיות אחרות בלתי צפויות במכשיר היכולות לצוץ במהלך ההשכרה.
 • חברת עולם קטן אינה אחראית לבעיות שיכולות לנבוע משינויים ועדכונים שמבצעים מדי פעם היצרנים השונים בחומרה ובתוכנה.
 • עולם קטן מספקים את המכשיר כאשר הוא תקין ונבחן על ידי שליחת הודעה ווידוא הצלחת השידור, הקליטה במערכת והצגה ביומן המסע.
 • עולם קטן אינה אחראית על זמינות התקשורת, אי מסירת הודעות או אי הצגת מיקומים או כל כשל אחר הנובע מתפקוד לקוי של יצרנית המכשירים והתשתית אותה היא מספקת.
 • חברת עולם קטן אינה אחראית על תקלות בתקשורת ותקלות טכניות שונות הנובעות משימוש במכשיר ותנאי השטח (תפעול שלא לפי הוראות היצרן או הוראות המסופקות על ידי עולם קטן, לחות, חול, נזק פיזי, מזג אויר, הסתרות פיזיות, טופוגרפיה וכד ').
 • במידה ונמצאה תקלה במכשיר, השוכר אחראי על החזרת המכשיר לנציג "עולם קטן" לבדיקה. במידה ונמצא שהמכשיר פגום, יינתן לשוכר מכשיר חלופי.

זמינות התקשורת הלווינית

 • התנאים שלהלן נועדו להבהיר את תלותה של עולם קטן בשירותים הניתנים על ידי חברות הלוויין.
 • מאחר ועולם קטן אינה הבעלים של רשת הלוויין והחברה רוכשת שירותים שונים מחברות הלוויין ותלויה בהן לאספקת השירות, היא אינה מסוגלת להבטיח את זמינות השירות.
 • עולם קטן רוכשת את שרותי התקשורת הלווינית על בסיס יומי או חודשי או שנתי מחברות הלווין המצהירות על זמינות התקשורת. עולם קטן אינה נושאת באחריות במקרה של אי זמינות התקשורת הלווינית בין אם לפרקי זמן קצרים או ארוכים ואינה מבצעת ניתור שוטף של זמינות שירותי התקשורת.

זמינות אתר האינטרנט, אפליקציית יומן מסע ואפליקציית מובייל יומן מסע

 • חברת עולם קטן מספקת את האפשרות לשמור מיקומים והודעות במאגר מידע, להציג מיקומים והודעות באפליקציות השונות של עולם קטן ולהפיץ הודעות לרשימות תפוצה.
 • עולם קטן משתמשת לצורך הפצת הודעות ומיקומים בשירותים חיצוניים ואינה אחראית לתקלות הנובעות מחוסר זמינות או תפעול לקוי בספקי השירותים החיצוניים הרלוונטים (כולל שרות הפצת דואר אלקטרוני, שירות הפצת מסרונים, שירות קליטה ודחיפה של הודעות דואר אלקטרוני כטקסט מקודד ועוד).
 • על מנת לשמור, להציג ולהפיץ הודעות ומיקומים עולם קטן משתמשת בשירותי שרת ומאגר נתונים חיצוני בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ובניהול וגיבוי תקניים ומקצועיים. עולם קטן אינה אחראית לכל תקלה הנובעת מחוסר זמינות השרתים ומאגרי הנתונים.

זמינות נציגי עולם קטן למענה לפניות

 • התנאים שלהלן נועדו להבהיר את תלותה של חברת עולם קטן במרכזיית הטלפונים ובמוקדי המענה המאוייש לצורך מתן מענה ללקוחותיה 24 שעות ביממה.
 • חברת עולם קטן מחזיקה מענה רציף 24 שעות ביממה על ידי נציגי שירות בשעות העבודה, תורני מענה טלפוני מעבר לשעות העבודה, מוקד מענה אנושי מאוייש 24 שעות ביממה ומוקד גיבוי נוסף למענה למצוקה (היינו פניות שוטפות לעולם קטן מגובות על ידי נציג שירות בשני ערוצי תקשורת מיידית מקבילים (טלפון סלולרי ישיר ומוקד מאוייש) ומענה לקריאות מצוקה מגובה על ידי מספר נציגים בשלושה צינורות תקשורת מקבילים (טלפון סלולרי ישיר ושני מוקדי פניות מאויישים).
 • אף על פי כן ולמרות הגיבויים הרבים היכולת של עולם קטן לתת מענה טלפוני אנושי לפניות 24 שעות ביממה תלויה בזמינות השירותים החיצוניים המפורטים מעלה ובזמינות טכנית של רשת הסלולר, מערכת המרכזייה ומכשירי הטלפון הסלולרי. עולם קטן אינה אחראית לחוסר זמינות נציגיה עקב תקלה אצל ספקי השירות החיצוניים או תקלה טכנית.

זמינות שירותי חילוץ והצלה

 • התנאים שלהלן נועדו להבהיר את תלותה של חברת עולם קטן בשירותים הניתנים על ידי חברות הביטוח ויחידות החילוץ וההצלה השונות.
 • באחריות השוכר לדאוג לביטוח חילוץ והצלה המתאים לפעילות אותה מבצע בפועל בזמן השכרת המכשיר מעולם קטן.
 • עולם קטן אינה אחראית להימצאות שירותי חילוץ והצלה ואינה מספקת בעצמה שירותי חילוץ והצלה או שירותי ביטוח חילוץ והצלה ללקוחותיה.
 • עולם קטן מספקת את מכשיר התקשורת ומערכת תומכת לקליטה והפצה של הודעות וליצירת קשר עם הביטוח והמחלצים בזמן חירום.
 • באחריות השוכר לתפעל את המכשיר ששכר, ליצור קשר ולתקשר בפועל עם חברת הביטוח ושירותי החילוץ וההצלה.
 • לעולם קטן אין קשר עסקי או מחויבות חד או דו צדדית עם חברות החילוץ וההצלה וחברות הביטוח השונות. עולם קטן אינה אחראית לזמינותם ולנכונותם ולטיב השירות והפעולה שלהן. השוכר אחראי באופן ישיר לכל מבצע של חילוץ והצלה שיידרש במהלך השכרת המכשיר מעולם קטן.

נזק למכשיר, איחורים בהחזרת המכשיר ותנאים נוספים

 • בכל מקרה של אובדן או נזק למכשיר או לאביזרים, עולם קטן שומרת לעצמה את הזכות לאסוף את ההשתתפות שמופיעה ברשימת המחירים המפורסמת באתר החברה. עולם קטן תספק מכשיר חלופי בישראל. עולם קטן אינה מתחייבת לשלוח מכשיר חלופי מחוץ לגבולות מדינת ישראל. עולם קטן אינה מתחייבת לשלם עבור ימי ההשכרה שנשארו לאחר אבדן/נזק למכשיר.
 • על ביטול הזמנה יש להודיע 48 שעות לפני תאריך ההזמנה. ביטול הזמנה של טלפון לוויני פחות מ 48 שעות או ללא הודעה יחוייב ב 150 שקלים.
 • באחריות השוכר להחזיר את המכשיר לחברת עולם קטן בתום תקופת השכירות. עולם קטן שומרת לעצמה את הזכות לגבות את עלות הימים הנוספים בתוספת קנס של 50 שקלים ליום במקרה של איחור לא מתואם בהחזרת המכשיר. איחור מתואם יחוייב לפי התעריף הנובע מתקופת ההשכרה. התעריף מפורסם במחירון באתר האינטרנט, בטופס ההשכרה ובמסמכי הזמנת המכשיר.
 • עולם קטן שומרת לעצמה את הזכות לגבות עבור זמן האוויר או הודעות ונתונים שנצרכו בהתאם לתנאי השכירות של המכשיר המפורטים במחירון באתר האינטרנט, בטופס ההשכרה ובמסמכי ההזמנה.
 • עולם קטן משכירה את מכשירי התקשורת הלווינית לשימוש גלובלי וללא תלות ביעד המוצהר בטופס ההזמנה או בכל מידע בכתב או בעל פה שנמסר לנציגי עולם קטן. באחריות השוכר לוודא שהשימוש במכשיר הלוויני חוקי במדינה בה הוא משתמש בו. עולם קטן לא מנהלת מעקב אחרי חוקיות תקשורת לווינית במדינות השונות ואינה יכולה להיות אחראית לכל תלונה או פעולה שתינקט על ידי הרשויות במדינה בה השוכר משתמש במכשיר. עולם קטן אינה מתחייבת ליידע את לקוחותיה בדבר חוקיות השימוש במכשירים לווינים במדינות השונות.בכללי וללא התחייבות, חלק מהמדינות בהן ייתכן חשש או מידע שהשימוש בתקשורת לווינית אסור או דורש אישור מיוחד: ישראל, הודו, צפון קוריאה, קובה, בורמה, בנגלדש, סין, לוב, ניגריה, סודן, סרילנקה, רוסיה, צ'אד, ירדן.
אני מאשר/מאשרת שקראתי והבנתי את תנאי ההשכרה, כולל מגבלות ואיסורים במדינות השונות
לשלב הקודם
לשלב הבא
טוען...
אנא המתינו - המערכת מעבדת נתונים...
שגיאה כללית!
פרטי ההזמנה נשמרו אך ישנה שגיאה בטופס - אנחנו נעבור על ההזמנה וניצור קשר. ניתן גם ליצור איתנו קשר ב 0772201130 לבירורים
רק שאלה קטנה לפני שממשיכים לתשלום
איך שמעתם עלינו?
בדרך אחרת
אני לקוח חוזר
מלקוחות קודמים
Facebook
Google
איך אתם משלמים?
כרטיס אשראי (יחוייב בפועל רק כשהמכשיר מוכן לאיסוף)
שימו לב, בהזנת כרטיס אשראי לא מתבצע חיוב במקום - פרטי האשראי נשמרים אך ורק אצל חברת האשראי והגביה מתבצעה כאשר המכשיר מוכן לאיסוף. אין דמי ביטול או חיובים אחרים עד איסוף המכשיר
שמירת פרטי אשראי ושליחת הזמנה
הזנת פרטי כרטיס אשראי
לשינוי שיטת תשלום
077-2201130
שם משפחה
שם פרטי
טלפון
דואר אלקטרוני
איך אפשר לעזור?
שלחו הודעה
תודה רבה!
ההודעה נשלחה בהצלחה. אחד מנציגי עולם קטן יחזור אליכם בהקדם.
מעבד נתונים
אנא המתינו בזמן שאנחנו מעבדים נתונים